Amerika’nın ürküten teknolojisi H.A.A.R.P

Aslında  ünlü fizikçi Nikola Tesla’nın bulduğu HAARP teknolojisine ABD tarafından el konuldu.

Bu projenin asıl amacı havadan gelen füzeleri yok etmektir.

Bu proje kağıt üstünde tasarlanırken yapacakları belliydi. Yapabileceği şeyler: İklimleri değiştirebilmek, büyük alanlarda iletişimi kesebilmek, yapay deprem yapabilir, insan beyninin psikolojisini etkileyebilir, olarak ta Dünya’nın diğer ucundaki cihazları pasif hale getirebilir  ve ya çok geniş alanlarda bile iletişimi kesebilir. Ancak ABD’nin bunu pek iyi amaçlı kullandığı söylentilere göre söylenemez çünkü Türkiye’de yaşanan 1999 depreminde büyük can kayıpları yaşandı. Bu depreme neden olan şeyin HAARP olduğu düşünülüyor. HAARP ile deney yapmak isteyen ABD’nin Türkiye’deki fay hatlarına 4 şiddetinde deprem yaratmaya çalıştı ancak bu deprem fay hattında olduğu için 7.5 – 7.6 büyüklüğünde bir deprem açığa çıktı. Aynı zamanda o gün HAARP‘ın bulunduğu bölgeye neyin nesi olduğu bilinmeyen deniz altı geldi. Tabi ki bu bir iddia gerçekliği kesin değil.

 

amerika haarp teknolojisi

 

Aynı zamanda Arizona’da HAARP sayesinde kar yağdırılması da başarılmıştır. Bu bir iddia değil gerçek.

Rusya’da bunu görünce böyle bir silah tasarlamıştır ama bu silah Çernobil olayında yok olmuştur.

Rusya’da hava sıcaklığı 40°’ye çıkınca bilim adamları bunu ABD’nin yaptığını düşünmüştür.

HAARP‘ın merkezi Alaska’da bulunuyor. Alaska’da bulunan HAARP‘ın merkezinde ise tam 180 adet anten bulunuyor. Hatta HAARP‘ın bulunduğu yerin etrafından bir uçak geçerse sinyallerden dolayı direk yere çakılır. Bu yüzden uçak sensör sistemi vardır herhangi bir uçağın geldiği anlaşılırsa bu sistem otomatikman kendini kapatıyor yani savaş olursa uçak düşmeden oraya acilen varması gerek yoksa ABD dışında bütün Dünya’yı yok edebilirler.

HAARP sadece 1 saat çalışarak Hiroşima’ya atılan atom bombasının 10 katı etki yaratabilir. Yani 10 dakikada bir istediğiniz yere atom bombası atabiliyormuşsunuz gibi düşünün.

HAARP silahındaki enerji buzulları eritebilir, tsunami oluşturabilir hatta ozon tabakasında büyük bir delik açabilir. Hatta antenlerin bulunduğu yerin hemen üstündeki ozon tabakasında delik olduğu biliniyor.

Bu projenin illuminati ile bir bağlantısı olduğu düşünülüyor.

HAARP gizli bir proje değildir tamamen halka açık bir projedir ancak sadece bulunduğu bölgeye girmek yasaktır.

Benzer Yazılar

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Yorumlar


Sen de Yorumla!